DIY Koti töötuba

Lisa ostukorvi

Alusta aastat uute oskustega ja tee endale ise väike käekott või seljakott!

Võta aeg iseendale ja tule aasta alguses nahatöötuppa ning valmista meie stuudio meistrite juhendamisel iseendale kott. Lisaks saad jääkidest meisterdada ka selle kõrvalt väiksemaid aksessuaare.

 

Seljakoti mudeliks on meie ikooniline “Go To The Library” ja väiksema koti mudeliks „Take A Short Day Off” ning mõlemaid kotte saab töötoas kohandada enda soovide järgi. Kott valmistatakse mustast nahast, kuid juurde saab valida värvilisi akstente või vahetada detaile nagu sang, tasku vmt. Kui soovid kotti valmistada mõnest muust värvist, siis võta meiega ühendust.


Töötoa käigus saad hulgaliselt teadmisi naha kui materjali kohta ning tutvud ka selle ala töövahenditega. Koolituse lõpus suudad vahet teha eri nahkade tüüpidel, kasutada erinevaid tehnoloogiaid ja tead, kuidas pinnalisest lõikest vormub kolmedimensiooniline kott. Lisaks tunned piiritut uhkust enda saavutuse üle – oled ISE valmis teinud käe-või seljakoti!

 

Seljakoti töötoa tasu: 800€
Käekoti töötoa tasu: 400€
(hind sisaldab materjali)
Osalejate arv: 4-6 inimest
Töötoa keel: ENG

 

Kui jääd haigeks või ei saa mõnel muul ootamatul põhjusel osaleda, saad töötoa maksumuse realiseerida Stella Soomlais kaupadeks 20% soodustusega.