Menu

Väärtused ja põhimõtted

Igal kotil on oma lugu. Lugu sellest, kuidas kott on valminud, milliseid materjale selle valmistamiseks on kasutatud, kes on koti valmistanud ja millest koosneb koti hind.

Soovime, et teeksid teadliku ostuotsuse. Seetõttu tahame anda sulle targa otsuse tegemiseks võimalikult palju informatsiooni. Meie jaoks pole küsimus üksnes läbipaistvas ärimudelis, vaid selles, et soovime luua pikaajalise kliendisuhte, milles aususel ja läbipaistvusel on kandev roll.


Teadlik ja kestlik materjalikasutus


Oleme uhked oma kottide üle ja tunneme aukartust materjali ees, mida kasutame. Seetõttu teeme endast oleneva, et kasutada materjal ära võimalikult suures mahus. Stella Soomlaisi kottide disainid on loodud nii, et neist jääks võimalikult vähe lõikusjääke. Suuremaid nahatükke kasutame aksessuaaride valmistamisel (rahakotid, käepaelad ja võtmehoidjad). Väiksed tükid ärkavad ellu meie töötubades ja osa neist annetame käsitööringidele. Selliselt püüdleme järk-järgult täielikult jäätmevaba tootmise suunal.


Kottide disain lähtub Stella Soomlaisi poolt välja töötatud Round 2 põhimõttest. Lõiked on kavandatud selliselt, et lõikusjoonte sisse on võimalik paigutada väiksemate toodete lõiked. Seega, kui su kott määrdub ja seda pole võimalik enam puhastada või kui oled lihtsalt tüdinud oma vanast kotist, tagasta see meile ja anname sellele uue elu Round 2 toodete näol. Vastutasuks saad Round 2 toodetelt allahindlust materjali summas või hoopis taaskasutatud nahast valminud kingituse. Hetkel viimistleme Round 2 toodete disaine ja avalikustame kõik Round 2 tooted järkjärgult 2017. aasta jooksul.
Hinna läbipaistvus


Käsitööna valminud nahkkott on investeering. Meie jaoks on oluline, et mõistaksid, mille eest maksad meilt kotti soetades. Leiad siit meie kottide hinnapuu, kuhu on sisse kalkuleeritud nii otsesed tootmise kui stuudio ja brändiga seotud kulud ning kasum. Tahame brändina olla oma klientide jaoks võimalikult läbipaistvad ja ausad. Oleme veendunud, et see aitab sul teha teadlikuma ostuotsuse.

Joonise jaotus on arvutatud üheksa müügis oleva koti keskmisena.


Kolmandiku toote lõpphinnast moodustavad otsesed tootmiskulud – koti valmistamiseks kuluv materjal ja töö. Teise kolmandiku moodustavad maksud – siinhulgas on tööjõumaksud ja käibemaks. 9% tootehinnast moodustavad stuudio- ja adminkulud, 8% toote hinnast läheb turunduskulude katteks ja 23% toote lõpphinnast moodustab kasum.  


Kes on sinu koti valmistanud?


Meie stuudios valmistab iga koti algusest lõpuni üks konkreetne meister ja koti seest leiad sa ka tema nime. Piilu koti sisse ja saa tuttavaks oma koti meistriga.Alates 2017 aastast oleme Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige.