Menu

Uudiskiri


Siit nurgast ja sealt nurgast meie stuudiosse kokku
(30.10.2017)

Oktoober on toonud meie õuele mitmeid põnevaid uudiseid. Lisandunud on kaks uut toodet, jupikaupa saame hakata välja tulema pikalt peas olnud arendusmõtetega ning kohe-kohe avame galerii poolel uue näituse. Lisaks on meie tegemisi pandud tähele ka suuremas plaanis, mille üle on loodetavasti ka teil hea meel :)

Põnev sügis

(25.09. 2017)

Sügis on alanud tegusalt ja jätkub mitmekesiselt. Et sind mitte infoga üle külvata, siis seekordses uudiskirjas toome välja vaid olulisemad sündmused ja loodame sind lähiajal hoopis näost-näkku kohata :) Kaunist sügist!

Rahulik loomise aeg

(31.08.2017)

Suve teine pool möödus rahulikumas tempos, arendasime tooteid ja puhkasime meiegi. Seekordsest uudiskirjast leiad mitu uudistoodet ja tagasivaate meie avamispeole.

Väga tähtsad uudised!

(5.07.2017)

Juuni on möödunud kõvasti askeldades, ehitades, värvides, leiutades ja ka sünnitades, kaootilisemad ning lõbusamad hetked läbisegi. Nüüd aga oleme sealmaal, et edastada lausa mitu väga tähtsat sõnumit.

Kasvurõõmud
(26.06.2017)

Tänu armsate klientide, sõprade ja fännide kasvavale huvile meie kottide ning aksessuaaride vastu on meie stuudiopere nüüdseks paisunud päris suureks. Kolime juuni alguses avaramatesse ruumidesse, kus on meil teid parem vastu võtta ja meistritel rohkem ruumi nahatööd teha. Seekordsest uudiskirjast leiad ka kiirtee meie tiimiliikmete juurde. Lisaks on meil mõned uued edasimüüjad, üks neist Soomes.


Avameelselt

(25.04.2017)

Stellat on disainerina alati huvitanud selliste toodete loomine, mille materjal kestab ja disain toimib ka aastakümnete pärast. Lisaks nende põhimõtete igapäevasele järgimisele liigume oma tegevuses üldise suurema läbipaistvuse suunas. Seekordsest uudiskirjast leiad tee meie hinnapuu juurde, ühe uudistoote ja ühe uue võimaluse, kust meie tooteid soetada.

Kevad on põnev muutuste aeg
(22.07.2017)

Kevad on põnev muutuste aeg. Loodame, et leiad meie seekordsest uudiskirjast enda jaoks kasulikke ja huvitavaid vihjeid. Päikest! :)

Veebruari vihjed

(06.02.2017)

Veebruari talvekaamos on hea aeg inventuuriks juba olemasolevatele asjadele ja vaatamiseks, kuidas neid paremini kasutada ning hooldada. Lisaks paarile vihjele, kuidas seda teha, on meil ka üks uudistoode. Samuti kutsume teid näitusele ja stuudiosse külla.

Uudisterohke uue aasta algus

(12.01.2017)

Detsembrist sai sujuvalt jaanuar ja meie lootused rahulikule aasta algusele pole sugugi täitunud. Vastupidi – meil on palju häid ja põnevaid uudiseid! Loodame, et sinu aasta saab samuti olema ootustest parem ja et leiad enda jaoks midagi huvitavat ka meie seekordsest uudiskirjast.


Väikesed väljasõidud ja pikemad reisid

(18.11.2016)

Seekordsest uudiskirjast leiad mõned vihjeid, kuhu minna nii Eestis kui välismaal ning millised meie tooted Sind nendel radadel saata võiksid.


Sügiseselt kirjud uudised

(31.10.16)

Sügis on alanud tegusalt ja kirevalt. Loodame, et leiad meie väikesest ülevaatest endale midagi inspireerivat ja meelepärast.

Suvine servus
(27.05.16)

Mai kuu uudiskirjas jälle mitemeid uusi ja suviseid tooteid ning põnevaid sündmusi. Lisaks ka ühe erilise kliendi eritellimusel kottide sünnilugu.


Aprillikuus kõik on uus
(01.04.16)

Aprilli uudiskirjas tutvustame jälle uudistooteid, põnevaid sündmusi ja tiimi uut liiget.

Kevadekuulutaja
(09.03.16)

Märtsi kuu uudiskirjas on mitmeid uudistooteid, põnevaid sündmusi ja blogi Markko Karu poolt tehtud uuest logost ja tema kotist.


Uue aasta uued töötoad
(01.02.16)

Uuel aastal on võimalik osaleda nii traditsioonilistes käepaelade töötubades kui ka uutes  kellarihma ja mobiilivutlari töötubades.

Uued tooted ja jõuluturud
(11.12.15)

Aasta viimases uudiskirjas on uute toodetena järjehoidjad ja topsihoidjad. Lisaks saab tutvuda laienenud kandekottide valikuga ning ka detsembris toimuvate laatadega.

Stuudiomüük L 19/09 
(09.09.15)

Septembri uudiskirjas kirjutatakse Disainiöö ajal toimuvast avatud stuudio päevast, mille raames saab tutvuda ka uue identiteedi ja kotimudelitega.


Uued tööd ja jutud

(31.08.15)


Suve lõpu uudiskirjas on juttu nii Indrek Naruski rattajooksu kandekottidest, töötubadest kui ka uudistoodetest ja meeskonnast.


Töö tahab tegemist!

(09.02.15)


Aasta esimeses uudiskirjas on infot nii uue töötaja otsimisest kui ka uudistoodetest ja tulevastest üritustest - sõbrapaela töötoast ja laadast.


Uut ja vana!

(19.12.14)


Pühade eelsest uudiskirjast saab lugeda lisaks pühade tervitusele ka koostööst Hekkpipe'ga ja tutvuda uudistoodete - minimalistliku rahakoti ja geomeetrilise käepaelaga. Ei puudu ka ülevaade aasta lõpu üritustest - jõululaatadest, kus ka Stella tooted kohal. Disainiblogist saab lugeda ka kuu disaineriks valitud Stella lemmik disainiesemetest.


Uudised ja muud põnevat

(4.12.14)


Esimesest uudiskirjast saab lugeda blogijuttu endise baleriini koti valmistamisest, samuti tulevastest üritustest nagu nahatöö workshopid ning Eesti Disaini Maja sünnipäev. Lisaks on tutvustatud uudseid nahast kõrvarõngaid ning koostöös sündinud brändi Rüü.