Lisa ostukorvi
525 €

Koostöös Krõõt Kukkuriga oleme valmistanud 5 väga erilist ja ainulaadset Undercover Lover käekotti. See on klassikalise lõikega kaaslane, mis mahutab hädavajaliku ja on igapäevasteks käikudeks ideaalne.

Pealt klapiga nahast kott sulgeb magnetiga ja koti sees on lukuga sisetasku.  Rihma pikkust saab muuta vastavalt vajadusele.

Tegeleme jätkusuutlikkuse teemaga mitmel rindel, mistõttu on meil hea meel kasutada ära ka kroomparknaha jääke. Krõõt andis nendele nahkadele, mida me tavaliselt ei kasuta, uue väärtuse. 

Krõõt Kukkur on Tallinnast pärit kunstnik ja illustraator, kes viljeleb eri stiile ja tehnikaid, et end pidevalt täiendada. Viimase 10 aasta jooksul on ta arendanud enda brändi Krõõt Kukkur Illustrations ning loonud kümnetele ettevõtetele illustratsioone. Tema käekirja iseloomustab humoorikus ja mitmekülgsus ning põhilisteks teemadeks on loodus ja inimene.

Facebook: @Krõõt Kukkur Illustrations 
Instagram: @secretspaceship
Koduleht: https://shop.coucou.ee/

___

Koti kehaks on kasutatud vastutustundlikult valmistatud taimparknahka, mis on kauakestev ja vanub väärikalt. Klapp on tehtud kroomparknaha jääkidest. Maaling kotil on loodud akrüülvärvidega.

___

Mõõdud:
Koti keha 25 x 20 cm
Rihma pikkus 110 cm, laius 2.5 cm

__

Paneme koti teele 3 tööpäeva jooksul.

___

Loe pikemalt koti hooldamise kohta siit. Koti saad soovi korral tuua ka meile hooldada.