Krõõt Kukkur x Undercover Lover
1 - Uss 2 - Sebra 3 - Roosa korall 4 - Kollase varrega lilled
5 - Rohelise varrega taimed
Lisa ostukorvi525 €

Koostöös Krõõt Kukkuriga oleme valmistanud 5 väga erilist ja ainulaadset Undercover Lover käekotti.

Undercover Lover on klassikalise lõikega kaaslane, mis mahutab hädavajaliku ja on igapäevasteks käikudeks ideaalne. Uuendatud ridikül on varasema ühe magneti asemel saanud laia metallplaadi, mis võimaldab kotti mugavalt sulgeda. Pealt klapiga nahast kotil on üks lukuga sisetasku ja laiem rihm, mille pikkust saab muuta vastavalt vajadusele. Seda kotti kandes on komplimendid garanteeritud.

Tegeleme jätkusuutlikkuse teemaga mitmel rindel, mistõttu on meil hea meel kasutada ära ka kroomparknaha jääke. Krõõt andis nendele nahkadele, mida me tavaliselt ei kasuta, uue väärtuse. 

Krõõt Kukkur on Tallinnast pärit kunstnik ja illustraator, kes viljeleb eri stiile ja tehnikaid, et end pidevalt täiendada. Viimase 10 aasta jooksul on ta arendanud enda brändi Krõõt Kukkur Illustrations ning loonud kümnetele ettevõtetele illustratsioone. Tema käekirja iseloomustab humoorikus ja mitmekülgsus ning põhilisteks teemadeks on loodus ja inimene.

Facebook: @Krõõt Kukkur Illustrations 
Instagram: @secretspaceship
Koduleht: https://shop.coucou.ee/

___

Koti kehaks on kasutatud vastutustundlikult valmistatud taimparknahka, mis on kauakestev ja vanub väärikalt. Klapp on tehtud kroomparknaha jääkidest. Maaling kotil on loodud akrüülvärvidega.

___

Mõõdud:
Koti keha 25 x 20 cm
Rihma pikkus 110 cm, laius 2.5 cm

__

Paneme koti teele 3 tööpäeva jooksul.

___

Loe pikemalt koti hooldamise kohta siit. Koti saad soovi korral tuua ka meile hooldada.