Menu

Nahatöötoad

Nahatöötuba on seltskonna- või tiimiüritusena mõnus vaheldus, kus meisterdamisele lisaks saab teadmisi ka naha kui materjali kohta.


Töötuba algab väikese loenguga, mille käigus tutvustatakse naha omadusi ja hingeelu. Seejärel saavad kõik osalejad valmistada käepaela, võtmehoidja või muu kokkulepitud eseme vastavalt oma nägemusele. Meie meistrid aitavad mõtted teoks teha.


Tüüpiline töötuba kestab ca 1,5 tundi. Hinna sees on 1-2 käepaela valmistamine ning stuudio poolt ka väike suupistete-jookide nurgake.


Miinimum osalejate arv on 8 inimest, meie juures kuni 50 inimest, kuid võimalik on meid kutsuda ka külla töötuba läbi viima. 


Räägime ka inglise keeles.


Ajage oma punt kokku ja leiame teile sobiva aja: design@stellasoomlais.com


Paar korda aastas korraldame pikemaid töötubasid, kus osalejad saavad ise disainida ja valmistada algusest lõpuni näiteks ridiküli.Eesootavad töötoad: 


Kellarihma töötuba, 27. veebruar 2019 kell 18.00


Töötoa käigus saab valmistada nahast ilma õmbluseta kellarihma. Töötoa alguses tutvustame lühidalt naha olemust, seejärel saab endale valmistada kahe- või kolmekordse kellarihma. Rihm valmistatakse vastavalt kellale, mille palume kaasa võtta.
Osalustasu on 50 EUR. Lisainfo ja registreerimine: design@stellasoomlais.com

Ridiküli töötuba, algus: märts 2019


Töötoa käigus saab ise disainida ja meisterdada ridiküli. Töötuba koosneb ühis- ja individuaalsessioonidest (kokku ca 20h). Osalustasu on 300 EUR, kohtade arv on piiratud. Töötoa eest on võimalik tasuda mitmes osas.
Lisainfo ja registreerimine: design@stellasoomlais.com