Menu

Kaks ühes

Meie ühine hea sõber tegi aasta tagasi Maarja sõpradele ettepaneku kinkida sellele armsale preilile sünnipäevaks minu loomingu kinkekaart. Nüüdseks jalutab kaunis Maarja, kott õlal, Londoni tänavatel ja otsustab vastavalt riietusele ning hetketujule millist värvi poolt ta aksessuaaril kanda soovib.

Maarjal on mitu palet, mis on täis üllatusi. Sulni neiu silmad lähevad põlema, kui ta peab rinda pistma ülekohtuga, tema naiselik nõtke samm asendub sihikindla haardega, kui on võimalus mootorrattaga kurve vallutada, tema häbelik pilk asendub enesekindla hoiakuga, kui on aeg laval särada, tema muidu nii õrnad käed löövad rusikaga lauale, kui on tarvis end maksma panna ja tema mahe ja madal hääl suudab kaunil kõlal välja võtta ka kõrgeimad noodid.


Maarja tahab kõndida vihmas, et saaks nautida päiksepaistelist tänavapoolt, tema melanhoolne pool paitab teda sinises esmaspäevas ja tema tuline hing avaldub siis, kui ta kodust lahkudes huuled punaseks värvib. Maarja on loominguline inimene. Ta elab end välja näitlejana laval ja filmilindil, tema riietus on alati eriline, tema naiselik meik ning sätitud juuksed jäävad juba kaugelt silma, ta võib sinuga rääkida mitmes eri keeles ja pikkida tavalise kõnni vahele tantsusamme ning sekka lõkerdades naerda. Maarjas on esindatud terve värvipalett, mistõttu pidi tema kott sobima võimalikult erinevate tujude ja olukordadega, ilma et tema alati hoolitsetud väljanägemine kannataks. Loodan, et minu disainitud kott ei piira tema mängulisust vaid pigem soosib seda!

Täna on Maarja sünnipäev. Taustaks prantsuse muusika, saadan mademoiselle'le Londonisse virtuaalseid õhusuudluseid, ainult häid soove ning sooju kallistusi! Palju õnne, kaunis ja armas Maarja! Ja aitäh kõikidele neile sõpradele, kes sellesse kingitusse panustasid! Minupoolne kniks ja põsemusid.


Pikk pai Tuuli Luigele fotoreportaaži eest otse Londonist!