Menu

Inimesed


STELLA

Stella on stuudio süda – ta vaatab, et kõik stuudioeluks vajalik oleks olemas ja töötaks õlitatult. Teda ajab hommikul tööle soov luua ja ehitada – luua ilusaid ja kestvaid nahast aksessuaare ning ehitada keskkonda, kus kaaslased armastaksid töötada ning kuhu sõbrad ja kliendid tahaksid naasta. Stella oskab olla ülemus, sõber ning õpetaja ühes isikus.

EVA-KARLOTTA

Lotta teeb kõige sirgemaid lõikeid siinpool sood ja tema hoole all valmivad kotid muljetavaldava põhjalikkusega. Oma tasase oleku, usinate näppude ja tabavate ütlemistega mõjub Lotta teistele meistritele rahustavalt – alati on stuudios keegi, kes kahe jalaga maa peal on. Oma heasüdamliku oleku tõttu on ta ka tihti töötoas osalejate lemmikjuhendaja.

ELIS

Elis on stuudio hing – ilma temata ei kasvaks lilled ja maasikad aknalaual ega tekiks pisikesi tervitusi tööriistade kõrvale. Samamoodi hoolitseb ta ka kõikide kottide eest, mida meisterdab – igal asjal on hing ning iga hing vajab pai. Omamoodi on Elis stuudios ka ajanäitaja eest – tema igapäevane kella-viie-huumor on garanteeritud värskendav vahepala tööpäeva lõpus.

GERLI

Gerli lisab stuudiosse suurlinna hõngu – ta on kursis kõige uue ja popiga ning trendidega kultuurimaailmas. Gerlil on elunautleja hing, kuid oma eesmärkide nimel on ta nõus väga palju pingutama, pelgamata rasket tööd ja hiliseid tunde. Tema aasiv huumor võtab alati stuudios pingeid maha – nii on iga kott saanud kaasa tükikese nalja.

EGLE

Eglele meeldib millimeetreid taga ajada ning tooteid vinklisse saada. Tema käest ei pääse ükski oma raja leidnud õmblus ega nurk, mis pole 90 kraadi. Et elu pole aga ainult sirgjooneline, siis lõbustab Egle end tihti materjalijääkidest animatsioonide tegemisega. Tema lapselik hing haarab kaasa ka teised – stuudio nurgatagused ja erinevad tasandid on kollaaže täis, üks ulakam ja lõbusam kui teine.

TRIIN

Triin on siiras, rahulik ja põhjalik – just nagu iga nahameister peaks olema, et materjal läbi käsitöö uue elu saaks, mida tulevane omanik omakorda veel väärtuslikumaks saab muuta. Stuudios tehtavad minimalistlikud tooted lasevad suuresti särada just materjalil endal, mistõttu vajab iga lõige, õmblus ja detail eriliselt tähelepanu ning Triin oma tasakaalukusega on selles meister.

SIGRID

Sigridil on energiat sama palju kui teistel kogu naiskonna peale kokku – ta jõuab ühte päeva mahutada tavainimese kolme päeva tegemised ning seejuues väsimatult särada. Kui Sigrid midagi ette võtab, siis teeb ta seda ülima põhjalikkusega – nii on tema meistrikäe all tehtud tööd saanud tugeva kvaliteedikontrolli ja iga müügipäev on talle kui lahe võimalus tutvuda uute inimestega. Lisaks on ta ühendav lüli stuudio vanemate naiste ja noorema generatsiooni vahel, tutvustades uudissõnu ja seda, kuidas tänapäeval asjad tegelikult käivad.

MEERI

Meeri motoks elus on teha kõike pühendunult, andes endast maksimumi, mistõttu ei jäta ta kunagi jonni enne, kui tulemus on maksimaalne – ja nii iga käepaela ja rahakoti puhul. Ta ei pelga uusi väljakutseid ning on nõus pühenduma tunde, et õppida ja areneda ning saada milleski väga heaks. Meeri siirus ja vaimustus väikestest asjadest tekitavad stuudios kerge olemise, vallandades töö vahepalana mitmeid naerupahvakaid.

KATRIN

Katrin tekitab stuudios koduse tunde – ta käib sokkidega, küpsetab kogu naisperele kooki ja viskab iga natukese aja tagant nalja. Kui aga töö ära on vaja teha, siis meeldib talle vaikselt omaette nokitseda – ideaalse tulemuse jaoks vajab ju iga detail maksimaalset tähelepanu.

PIRET

Pireti uudishimu on aidanud tal koguda endale korraliku elutarkuse ja teadmiste pagasi. Ta oskab stuudios oma kogenud pilguga alati olukorrale rahulikult ning mõistlikult läheneda. Ükskõik mis mure puhul on Piretil hüva nõu anda ja lahendus välja pakkuda. Moraali hoiab kõrgel ka ta positiivne hoiak – milleks käsitööga kaasaskäivatest viltuvedamistest morjenduda, kui elu nii mõnus ja nahatöö nii rahustav on?

MARIS

Maris seisab hea selle eest, et kõik e-mailid saaksid vastused, iga tellimus saaks tootmisse suunatud, vastutades lisaks üleüldise müügi- ja turunduse eest. Maris ei ole kunagi halvas tujus, mistõttu ei ole talle ükski probleem ületamatu, vaid vajab lihtsalt õiget strateegiat. Marise animatsioonilembus aitab hoida stuudios elavana huumorinurka, kus nahajupid ellu ärkavad.

MARI-LIIS

Mari-Liisi strateegilise juhtimise, teenusedisaini ning IT-taust aitavad naiskonna unistustel kiiremini realiseeruda. Ta seisab hea selle eest, et kõik stuudio tegemised saaksid õigesse kommunikatsioonikeelde ning jõuaksid õigete inimesteni. Tema kaine mõistus ja kõrvaltvaataja pilk on kasulikuks vahepalaks nahameistritele, kes igapäevaselt materjali ilusse uppunud.

ANGEELIKA

Angeelika on asendamatu mõistusehääl stuudios, kes suudab loovust teisendada mõõdetavatesse tabelitesse. Ilma temata valitseks stuudio tegemistes mitte loominguline segadus, vaid puhas kaos. Angeelika aitab hoida stuudio tegemistel järge ning tänu talle saab iga number koha õige tabeli õigel real.