Menu

Inimesed


STELLA

Stella on stuudio süda – ta vaatab, et kõik stuudioeluks vajalik oleks olemas ja töötaks õlitatult. Teda ajab hommikul tööle soov luua ja ehitada – luua ilusaid ja kestvaid nahast aksessuaare ning ehitada keskkonda, kus kaaslased armastaksid töötada ning kuhu sõbrad ja kliendid tahaksid naasta. Stella oskab olla ülemus, sõber ning õpetaja ühes isikus.

GERLI

Gerli lisab stuudiosse suurlinna hõngu – ta on kursis kõige uue ja popiga ning trendidega kultuurimaailmas. Gerlil on elunautleja hing, kuid oma eesmärkide nimel on ta nõus väga palju pingutama, pelgamata rasket tööd ja hiliseid tunde. Tema aasiv huumor võtab alati stuudios pingeid maha – nii on iga kott saanud kaasa tükikese nalja.

EGLE

Eglele meeldib millimeetreid taga ajada ning tooteid vinklisse saada. Tema käest ei pääse ükski oma raja leidnud õmblus ega nurk, mis pole 90 kraadi. Et elu pole aga ainult sirgjooneline, siis lõbustab Egle end tihti materjalijääkidest animatsioonide tegemisega. Tema lapselik hing haarab kaasa ka teised – stuudio nurgatagused ja erinevad tasandid on kollaaže täis, üks ulakam ja lõbusam kui teine.

TRIIN

Triin on siiras, rahulik ja põhjalik – just nagu iga nahameister peaks olema, et materjal läbi käsitöö uue elu saaks, mida tulevane omanik omakorda veel väärtuslikumaks saab muuta. Stuudios tehtavad minimalistlikud tooted lasevad suuresti särada just materjalil endal, mistõttu vajab iga lõige, õmblus ja detail eriliselt tähelepanu ning Triin oma tasakaalukusega on selles meister.

SIGRID

Sigridil on energiat sama palju kui teistel kogu naiskonna peale kokku – ta jõuab ühte päeva mahutada tavainimese kolme päeva tegemised ning seejuues väsimatult särada. Kui Sigrid midagi ette võtab, siis teeb ta seda ülima põhjalikkusega – nii on tema meistrikäe all tehtud tööd saanud tugeva kvaliteedikontrolli ja iga müügipäev on talle kui lahe võimalus tutvuda uute inimestega. Lisaks on ta ühendav lüli stuudio vanemate naiste ja noorema generatsiooni vahel, tutvustades uudissõnu ja seda, kuidas tänapäeval asjad tegelikult käivad.

ELISE

Elise on väga pühendunud ja põhjalik meisterdaja. Lisaks nahatööle on tema ka meie tootmise poole perenaine, kes hoolitseb selle eest, et kõik oleks ruumis loogiliselt paigutatud ja kõigil oleks oma tööd võimalikult mugav teha.MAARJA

Kui Maarja midagi ette võtab, siis saab see tegevus kogu tema tähelepanu ja hoole. Suure põhjalikkusega valmivad tema käes järjest keerulisemad nahatööd ja väga põnev on jälgida tema arengut.


MEELI

Meeli on rõõmsameelne ja usin nahameister. Imekiirelt valmivad tema käte all meie erinevad aksessuaarid ja ka meie kottidele ümber käivad tolmukotid. Boonusena on Meelil taust meditsiinist – käsitööstuudios ikka juhtub, et keegi vahel vigastab kätt – Meeli oskab koheselt aidata.KELLY

KADRI

HELEN

ANNABEL

MARIS

Maris seisab hea selle eest, et kõik e-mailid saaksid vastused, iga tellimus saaks tootmisse suunatud, vastutades lisaks üleüldise müügi- ja turunduse eest. Maris ei ole kunagi halvas tujus, mistõttu ei ole talle ükski probleem ületamatu, vaid vajab lihtsalt õiget strateegiat. Marise animatsioonilembus aitab hoida stuudios elavana huumorinurka, kus nahajupid ellu ärkavad.

ANGEELIKA

Angeelika on asendamatu mõistusehääl stuudios, kes suudab loovust teisendada mõõdetavatesse tabelitesse. Ilma temata valitseks stuudio tegemistes mitte loominguline segadus, vaid puhas kaos. Angeelika aitab hoida stuudio tegemistel järge ning tänu talle saab iga number koha õige tabeli õigel real.

MARI-LIIS

Mari-Liisi strateegilise juhtimise, teenusedisaini ning IT-taust aitavad naiskonna unistustel kiiremini realiseeruda. Ta seisab hea selle eest, et kõik stuudio tegemised saaksid õigesse kommunikatsioonikeelde ning jõuaksid õigete inimesteni. Tema kaine mõistus ja kõrvaltvaataja pilk on kasulikuks vahepalaks nahameistritele, kes igapäevaselt materjali ilusse uppunud.